ASI KORRAS!!! /// MU INSTAGRAM ON KAAPERDATUD

EDIT: konto sai tagasi paar tundi hiljem! 

Tahaks ju küll alustada nädalat positiivsel noodil, küll aga pean ma seda hoopis vastupidiselt tegema. Vähemalt enda jaoks küll. Nimelt avastasin täna hommikul, et mind oli Instagramist välja logitud ja sisselogimiseks pidin tõendama, et ma pole robit (valima 9 pildi sealt pildid, millel on silda näha) ja siis jääma ootama kinnituskoodi oma telefonile. Number oli õige. Mida aga polnud, oli kood. Ka pool tundi-tund hiljem. Siiani pole! 
Kui ma üritan saata kinnituskoodi hoopis meilile, ütleb, et selle emailiga kasutajat pole olemas. Kui proovin uut kasutajat oma emailiga teha, ütleb, et see email on teise kasutaja poolt hõivatud. Võta siis näpust, mis toimub. Mina igatahes Intsagrami ei saa ja need, kes saavad, näevad, et mu Instagram in täiesti tühi. Seal pole midagi! Vaikselt uurin siin, mida ma teha saaksin, aga ega ma eriti kaugele jõudnud ei ole. 

Kui sul on sarnane olukord olnud, siis palun kirjuta mulle Messengerisse. Help needed here!

Miks ma ruttu selle postituse tegin? Kuna ma olen viimaste aastate jooksul Instagramiga palju vaeva näinud, loonud ühtlast sisu, teinud koostöösid ja suhelnud imeliste inimestega, siis pole see minu jaoks lihtsalt mingi suvaline asi. Rohkem nagu pisike hobivärk, millesse ma nii kiindunud olen. Hunnik pilte, lahedaid inimesi ja motivatsiooni ühes kohas - täpselt mulle! Lisaks sellele on juba Elmari käest küsitud, miks ma inimesi Instagramis suvalt ära olen blokkinud. AGA MA POLE! 

Seega aitäh tähelepanu eest ja aitäh juba ette ära sellele inimesele, kes mind aidata saab, kui sama asja läbinud on. Kas mul on võimalik veel konto tagasi saada üldse... senikaua proovin Instagramile endale kirjutada, kuigi mulle tundub, et sealt on abi palju loota? Kui Instas on kasutajaid rohkem kui küll.. 

Pöidlad pihku! 


Comments

Popular Posts