SUHKRUPRINTSESSI BLOGI JÕULULOOS - tule ka osalema!


Nömmi - Kummas käes? /// Minge kuulake lahedate jaanikate uut laulu! 

Kui ma just natukene aega tagasi Elmarile ütlesin, et hakkan juba täna, oktoobri keskel, sellist postitust kirjutama, arvas ta, et on liiga vara. Mina aga hullu jõuluarmastajana suutsin endale panna pähe mõtted, et umbes kaks kuud jõuludeni pole midagi LIIGA VARA

Eelmisel aastal tuli mulle mõte korraldada jõululoos minu blogi lugejate vahel. Selline, kus igaüks, kes tahab osaleda, annab mulle oma kontakti ning kirjeldab end paari lausega. Ühel hetkel lasin kõigil neil öelda loosinumber, millega said nad selle ühe inimese kontakti ja iseloomustuse, kellega nad kinki tegema hakkavad. Seega iga osaleja tegi kingi kellelegi (võis juhtuda tuttav inimene, aga ka täiesti võõras) ja sai ise kingituse vastu ka. Seda aga, kellelt ja millist kingitust oodata oli, selguski alles pakki avades. Jõulud on ju üllatamise aeg ja minu arvates oli tegu väga vahva tegemisega. Näiteks kirjutas üks osaleja tagasisideks nii: 

"Blogiloos oli kindlasti minu jaoks jõuluaja üks erilisemaid asju sel aastal, sest sellega kaasnes maagiline tunne, kus sain teha kinki peaaegu võõrale ning oodata pakiautomaati kinki täiesti tundmatult. Lisaks pani loos proovile- teha kink, mis rõõmustaks, kellelegi, kelle kohta olen saanud vaid 3 lauset iseloomustust. Ootan suurima heameelega uut aastat ja loodan, et taolime loosike taas tuleb, sest kuigi lihtne on teha kinki oma heale sõbrale, keda tunned igat pidi, siis palju erilisem on seda teha tundmatule.✨
See oli AUSALT niii vinge ja need kellele rääkinud, tahavad uuel aastal ka osa võtta! Ûks naine isegi Helsingist😅"
-Katrin

Rohkem eelmise aasta jõululoosi kokkuvõttest ja inimeste tagasisidet saate lugeda SIIT!

Kui eelmisel aastal võttis osa 12 inimest, siis sel aastal olen kindel, et osalejaid on palju rohkem. Kevadel, kui avaldasin oma blogi esmakordselt suures blogitegijate grupis ja kui võtsin üle Eesti Blogijate Instagrami, sain ma juurde päris hulgaliselt lahedaid lugejaid. Loodan, et nii mõnigi neist uutest lugejatest võiks olla huvitatud osalema. Lisaks ka muidugi need armsad inimesed, kes on Suhkruprintsessi jälginud kuid ja aastaid varem. 

Kuidas ma aga suutsin end siis veenda, et teha blogiloos juba praegu? Või noh, panna juba praegu info üles ja lubada osalejaid end kirja panema? 
Kuna praegu on ootamatult ligi hiilinud värviline sügis ja kalender näitab peaaegu oktoobri keskpaika, saan lasta infol üleval olla ja levida umbes kuukese. Novembri keskpaigas teeksin ära loosi ja annaksin inimestele kätte inimese kontakti ja iseloomustuse, kellele tema hakkab kinki mõtlema. Nii oleks ka kingituse otsimiseks, mõtlemiseks, meisterdamiseks umbes üks kuu. Anname aega infol levida ja aega mõelda, mida sa just enda saadud inimesle tema üllatamiseks ja rõõmustamiseks saata tahad. 

Kui sa oled kindel, et sel aastal tahad sina ka Suhkruprintsessi jõululoosist osa võtta, saada mulle postkasti: 
1. Ees- ja perekonnanimi
2. Lähim Omniva JA SmartPosti automaadi asukoht (juhul kui saatjal pole võimalus postitada nt Omnivasse, aga saab seda teha SmartPosti)
3. Telefoninumber
4. Paarilauseline iseloomustus endast, mille põhjal saaks "keegi võõras" ideid või vihjeid, mida sulle kinkida. Sellisel juhul ei saa kingitusega päris puusse panna ja on kergem mõelda. Näiteks maini ära, kui sa oled täielik kassihull, armastad tervislikke eluviise, minimalistlikke sisustusdetaile, roosat värvi või hoopis palju kinos/teatris käia. 

  • Osalejad saavad end kirja panna 12.oktoober 2019 - 17. november 2019. 18. novembril saadan laiali  loosis saadud inimese andmed, kellele sina kingitust tegema hakkad. Kingitus peab olema posti pandud hiljemalt 18. detsembril! 
  • Kui osalejaid on ka väljaspoolt Eestit, ole kindel, et sinuni on võimalik pakk saata ka Eestisiseselt (nt saadetakse pakk sinu vanemate/tuttavate poole, kellega jõulutel nagunii kohtud vms). Samamoodi ole kindel, et ka sinu tehtav pakk jõuaks õige inimeseni Eestis. 
  • Kingituse hind on 20€! Ühine kokkulepitud summa on aus. Mõtle ja pane oma pea tööle, kuidas seda summat maksimaalselt/huvitavalt ära kasutada saab. 
  • End kirja pannes ole kindel, et sa päriselt ka saad ja tahad osaleda! Väga raske on asju hiljem ümber mängida. 
  • Osaleda saad, kui oled vähemalt 16 aastat vana! 
  • Kui osaled ja oled saanud kingituse valmis, saada kindlasti mulle pilti ka. Peale kingituste kättesaamist ootan samuti sinu pilti ja ka lühikest tagasisidet, kuidas sulle meeldis sellises loosis osaleda! 
Seega, armas lugeja, pane end kirja ja saa osa vingest jõululoosist, kus sul on võimalus kedagi üllatada ja ka ise üllatuse osaliseks saada! Jaga infot ka sõbraga! Lisa kindlasti juurde ka #suhkruprintsessijõululoos, sest nii leiame antud loosiga seonduvad pildid ettevalmistustest, info jagamisest, pakikestest ja emotsioonidest ühest kohast! Mina olen juba nii põnevil! 
Muideks, isegi Elmar tahtis sel aastal osaleda.. niiet üks teist saab kingituse reamees Peetsilt endalt, haha. :D 

Comments

Popular Posts