Nädal aega horoskoopi - mis ja kas täppi läks?

Mulle hullult meeldivad horoskoobid. Keeran alati raadio valjemaks ja keeran kohe ajakirjal viimase lehe, et enda horoskoopi kuulda või lugeda. Kuigi ma neid pisikesi igapäevaseid nupukesi ei usu (aga alati tunnen huvi ikka), siis näiteks aasta horoskoobid või üleüldised iseloomustavad asjad lähevad tihtipeale küll täppi ja eks midagi seal peab ju olema.. Vist? 

Igatahes mõtlesin ma nädal aega jälgida oma päevahoroskoopi, panna see teile kirja ning siis igal õhtul päevale tagasi vaadata ja kommenteerida - läheb täppi, ei lähe täppi, või tegelikult võib ju mingised sündmused sinna ridade vahele peita küll. Eks näeme! Horoskoobid võtsin esimeselt ettejuhtuvalt lehelt ja selleks sattus siis Kroonika.

Ahjaa, olen kaksiku tähtkujust! 

15. MAI  - kolmapäev
Võimalik, et olete täna veidi hajevil ja ei suuda iseseisvalt otsuseid langetada. Ootate, et teised otsustaksid teie eest. Püüdke end rohkem usaldada.

-Meil oli küll õhtul korraks Elmariga jutuajamine, kus ma ütlesin, et ta tooks poest midagi head, aga ma ei teadnud, mida ma täpselt tahan. Selle otsuse lootsin küll Elmari kaela veeretada.. aga üldiselt veits puusse horoskoop! 

16. MAI - neljapäev
Tänane päev võib tuua teile erakordselt palju asjaajamisi ja tihedat suhtlust erinevate inimestega. Võimalik, et peate loobuma mõnest paikapandud plaanist.

- Erakordselt palju asjaajamisi. Käisin ühes loengus ülikoolis, Keskturul arbuusi ostmas ja magasin kaks tundi lõunaund. Õhtul käisme sõpradega õhtustamas Hiiu Pubis (uuesti ei läheks). Suhtlesin õppejõu ja kursakatega, turul müüjatega, sõbrannadega, sõpradega... aga ei ütleks, et midagi erilist. Horoskoobi lõpp läheb miskipärast isegi täppi, kuigi mina ei pidanud loobuma otseselt, plaan lihtsalt vajus ära. Nimelt pidin sõbranna ja meie peiksidega tema sünnat tähistama minema, aga kuna ta isa tuli ootamatult Pärnust külla, pidi ta loobuma.. Kas see loeb? :D

17. MAI - reede

Tunnete soovi seigelda. Võimalik, et teil tekib täna romantiline suhe mõne välismaalasega, kellega olete algselt tutvunud hoopis muul eesmärgil.

-Ühtegi seiklust ei toimunud (ainult see, et tahtsime õueterrassiga söögikohta lõunatama minna Elmariga ja siis leppisime kokku, et läheme Armudusse. Hea lähedal. Ja automaatselt istusime autosse ja sõitsime paarsada meetrit sinna AUTOGA. Lihtsalt harjumus sees autosse jalutada, kui kuskile koos minek on. ELU SEIKLUS, TÄPSELT NAGU HOROSKOOP ENNUSTAS WOW! Käisin isegi üle kahe aasta (täpsemalt 1 aasta, 10 kuud ja 10 päeva) Tallinnas linnapeal pidutsemas, täpsemalt Hollywoodis Taukari kontserdil. Ühegi välismaalasega ei rääkinud, romantilisest suhtest rääkimata. Õnneks?

Oli ainult üks kutt, kes nõudis minuga pilti. Hakkas siis kätt ümber panema kui sama kiiresti need alla surus ja mulle megalt piinkikkusega otsa vaatama jäi ja siis mokaotsast pomises, et oih, ta hullult haiseb higi järgi, haha. Okei! Hiljem tuli välja, et tüdruk, kes vetsus mind komplimentidega minu ja mu kulmude kohta üle valas, oli selle higilõhna-kuti neiu. Eesti on väike, mis me siis klubist räägime
?! Peale neid komplimente see tüdruk veel naeris, et oeh, purjus tüdrukud klubivetsudes on ikka klassika. Mainisin siis, et ma olen muidu täiesti kaine, mille peale vajus tal suu sinna samusesse põrandale ja ütles, et HOLLYWOODIS? KAINE? NEED KAKS EI KÄI KOKKU! MIKS?
Need seigad äkki läheksid sinna seikluse alla, mida horoskoop väitis mul sel päeval olevat.. aga kuupäevaliselt olid need juba laupäeval, niiet EI! Pange pani see ennustus.

18. MAI - laupäev
Olete täna ülitundlik kõikvõimaliku surve suhtes. Püüdke vältida olukordi, kus keegi võiks teilt midagi oodata või nõuda. Võtke aega enese jaoks.

- Võtsin aega enda jaoks - tegin enne Eurovisiooni ja sõbrannade tulemist kahetunnise uinaku. Muu suhtes väga mööda horoskoop. 


19. MAI - pühapäev

Aktiviseeruvad seksuaalse alatooniga meeleolud. Olge valmis, et teie poole pöördutakse romantilises ja kirglikus meeleolus. Võimalik probleem armukadedusega.

- See horoskoop on vist pandud kirja mõttega, et noh pühapäev ja siis koos kaaslasega vaadatakse heldimusega tagasi möödunud nädalale? Ei tea, mina olin maal ja Elmar linnas ja armukadedusega ka nagu probleeme ei olnud.:D Mitte sinnapoolegi! 


20. MAI - esmaspäev 

Tunnete täna tavalisest suuremat tungi kõneleda. Räägite meelsasti oma isiklikke asju teistele inimestele. Vältige aga pealetükkivaks muutumist.

- Täna oli üle pika aja jälle tööpäev ja 8 tundi õpilastega. Ma tõesti vadistasin hommikust õhtuni, ei eitagi. Isiklikke asju ma enda mäletamistmööda ei rääkinud ja pealetükkiv?! Eks ma oma komade ja keelereeglitega võib-olla olin kah, hihi :D Niiet appi, pool läks ju täppi! See on päris uskumatu, sest tavaliselt inimesed ei räägi teistele midagi isiklikku ega taha kõneleda peale nädalavahtust uuesti tööle minnes, wow! Lahe! 

21. MAI - teisipäev

Suudate täna erakordselt praktiline olla. Edukalt sujuvad kõikvõimalikud paberimajandusega seotud asjad ning finantstehingud. Olge valmis riskima!

- Õpetaja tööpäev ongi algusest lõppu praktiline, mina ise siis kah. Paberimajandust mul sel päeval oli - kontrollimata kontroltööd ja kirjandid. Aga kas ma riskisin? Tegelikult küll! Läksin hommikul õhukese teksapluusiga tööle, kuigi ilmateade lubas vihma. Ma arvan, et see on täpselt see riskimine, mida Kroonika horoskoop pilmas pidas, haha! 

Täna just juuksuris arutasime minu juuste haldja Annaga selle üle, et huvitav, kes neid igapäevased horoskoobikillukesi kirjutab? Mõlemad mäletasime, et oleks justkui näinud kunagi netis ringelnud kuulutust, kus sellist tegijat otsitigi. Põhimõtteliselt siis mees tänavalt, kellel on hea fantaasiavõime, kerge kirjasulg ja... loogiline mõtlemine? Ei saa just väga palju mööda minna, kui horoskoobis mainitakse, et täna olen eriti positiivne või kohtan tuttavat.. 

Igatahes tahaksin ma jagada natuke ka sellest, kui täppi läheb minuga näiteks üldine kaksikute kirjeldus/horoskoop. Minu arvates väga täppi! Võtsin selle SIIT! 

Näiteks saan esimesena teada, et mul peaks olema sügavad tunded amburiga. Elmar on ambur! Aga tegelikult see on ilmselt suvaline kokkusattumine, sest ilmselt leiaks igast tähtkujust inimesi, kellega ma saan hästi või mitte nii hästi läbi. Näiteks on minuga samas tähtkujus üks mu parimaid sõbrannasid ja samuti ka keegi, kellega ma kohe üldse ei klapi. 

"Õppida on neil inimestel kerge. Koguvad teadmisi nagu mängides, kuid kärsitus ei lase põhjalikult neisse tungida."
- Noh... mul tõesti pole kunagi õppimisega probleeme olnud ja asjad on jäänud pigem kergesti meelde. Ei mäleta isegi gümnaasiumi aegadest, et oleksin tundide viisi pead murdnud või millegagi julmalt põrunud. Ja kärsitus! OOOJAAA!!! Mulle ei meeldi ühe asjaga liiga kaua tegeleda ja ma tahan tulemust näha kohe! Nagu kohe praegu! Mida rutem, seda motiveeritum ma olen. 

"Kaksikute tähtkuju all sündinutel on suur tegevustung ja nad ajavad mitut asja korraga. Alustavad alati enne uut kui ühe lõpetavad. Töös vajavad tihti kaasautorit ja annavad kergemini ideesid edasi kui neid ise ellu viivad. Seltskonnas on need inimesed hinnatud kui ka huvitavad vestlejad."
-Tõsi jällegist! Mulle ei meeldi niisama istuda. Ma tahaksin alati midagi teha ja kuskile minna. Elmar teab ja vahepeal on temast isegi kahju. Näiteks on tavaline, kui ta tuleb 12h vahetusest ja mina talle plaane välja pakkuma hakkan..:D Ja kuna, nagu eelmises lõigus kirjutasin, olen ma ülikärsitu, siis mulle meeldib aina uusi asju ette võtta.. vana on tihtipeale juba igav. Näiteks juhtub tihti kooliski nii, et olen planeerinud teha kindlaid ülesandeid ja siis äkki turgatab pähe mingi põnev mäng. Siis pole kahtlustki, et me teeme seda KOHE ega lükka järgmisse tundi edasi.:D Eks see rikastab natuke minu tunde. 
Samamoodi ei meeldi mulle olla ainus vastutaja. Vist?! Alati oleks tore kuidagi olla see, kes allub kellelegi?! Ma ei tea, kas te saate aru, aga näiteks ei meeldiks mulle kunagi olla näiteks kõige kõrgem juht. Ma võin olla kasvõi seal teisel kohal, aga mitte esimesel. 

Seal lehel oli veel selline hüvitav asi nagu kingituste loetelu, mida tahaksid endale saada kaksikud naised. Wow, kas sellist asja on võimalik öelda pelgalt sünniaja järgi? Kuna mul juba sünna pühapäeval on, siis teema on aktuaalne. Vaatame! 
-Raamatud (kuigi ma olen viimasel ajal rõõmustanud raamatute jällelugemise üle, siis raamat kui selline min 99% ajas just üleliia rõõmsaks ei teeks...), mobiiltelefon või piipar (mmm, kellel saaks midagi olla hea uue telefoni vastu? Aga see pole just see, millest ma unistan), ajalehe/ajakirja tellimus (Eip!:D), naistepesu (Kui keegi 100% minu maitset teab, siis ehk tõesti. Pesu on kallis!), sõrmus (üks ilus ja lihtne hõbesõrmus meeldiks kindlasti), sõrmkindad (hahah, ei), pluus (ma ARMASTAN riideid, niiet kui see pluus oleks minu maitse, oleks ma hullult rõõmus!), kirjutustarbed (oleneb.. aga natuke kahtlane), hea kirjutusvahend (sama), päevaraamat (jaaa. Ma alati alustan selliste asjadega suure hurraaga ja peale kahte lehte olen tüdinenud ja unustan ta paariks aastaks sahtlisse), telefoniraaamt (kindlasti mitte), kaelakee (üks hõbekett mul on ja rohkem ma nagu ei igatse ka. Aga jällegist - kui kingitaks, oleksin rõõmus), käevõru või kell (suur ja less is more stiilis - jaa!), arvuti tarkvara (ei tea, mida see tähendabki täpselt..:D), Interneti ühendus (kui ma elaksin kuskil, kus mul seda poleks, siis jaaaaaa!), piletid kontserdile (Meie Mehe kontserdile läheksin hea meelega iga kell. Samas massiüritused pole minu teema). 
Kokkuvõtvalt võiks vist öelda, et need asjad seal nimekirjas on ilmselt kirja pandud mõeldes, et enamustele naistele meeldiksid need asjad.. 

Praeguseks aga lõpetan. Rääkige kaasa - kas teie usute horoskoopi? On teil kunagi midagi väga täppi läinud?

Varsti näeme jälle, sest mul on teile päris mitu postitust soolas! 

Comments

  1. Ilmselt on need sul näpuvead, aga kontrollimata ja internetiühendus on õige :) Teine grammar nazie siinpool!

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts