18. NOVEMBER - Üllatame kedagi ja laseme ennast üllatada!

Ma teeksin kõik, et omada mingit jõulu nuppu, millele vajutades oleks juba täna jõululaupäev. Ma ootan seda nii väga! Sellega seoses tekkis mul üks lahe mõte ja ma loodan väga, et teieseas on neid inimesi, kas tahavad minu plaaniga kaasa tulla! 

Nimelt oleks superlahe teha omavahel loosi teel üks armas jõulupakk. Võib olla satub sulle tuttava nimi või täiesti võõra inimese? Kunagi ei või teada, aga üllatuseks oleks see ju siiski! 

Minu plaan näeb ette seda, et kõik, kes tahaksid jõululoosis osaleda, saadavad mulle eraldi oma andmed - nime, koduse aadressi ja natukene informatsiooni, millega sa tegeled ja mis sulle väga meeldib. Hoiaksin "loosikasti" avatuna umbes nädalakese, ning kirjutaksin siis kõigile eraldi, kõik saavad öelda numbri ning mina saadan neile vastava inimese andmed, kellele kink teha. 

Mina olen absoluutselt jõuluinimene ja tahaksin kõikidele inimestele maailmas midagi teha, meisterdada, kinkida. Just praegu lõpetasin näiteks ühe vahva tegevuse ühe jõulukingi näol, millest kindlasti juba varsti blogis kirjutan!

Kui sina oled ka jõuluhull ja tahaksid kedagi oma kingitusega üllatada, saades ka ise kingitus kelleltki, keda sa võid aga ei pruugi teada, KIRJUTA MULLE! Kirjuta mulle oma täisnimi, kodune aadress (või lähima SmartPosti/Omniva asukoht + tel number) ja natukene sellest, mis sulle meeldib ja milline inimene sa oled. Kingitus võiks olla kõigil ausalt selline sümboolne 10 EUR. Mina kavatsen isegi selles loosis kindlasti osaleda, hihi! 

Jään teie kirju ootama, et kellegi näole naeratus tekitada!

Comments

Popular Posts