Küsimused ja vastused videos: Maris ja Elmar

Ma olen nii pikka aega juba tahtnud Elmariga koos teha paarikestele mõeldud videot, kus vastame koos meile esitatud küsimustele. Eelmisel nädalavahetusel andsingi võimaluse Instagramis meile küsimusi saata. Saime pea 40 ja teisipäeval hakkasimegi filmima. Me pole kunagi koos midagi sellist teinud, niiet see oli üsna naljakas ja huvitav..

Järgmisel päeval hakkasain kohe suure hurraaga videot kokku panema. Googeldasin natuke, et saada mõni hea programm ja siis tööle hakata. Tundus, et saingi ja õlin nii õnnelik, sest see oli taasuta ja väga lihtne sellega tööd teha. Kui olin juba kaks tundi lõiganud ja proovinud erinevadi asju teha ja video lõpuks valmis sai.. jõudis minuni karm tõde. Oli ta jee tasuta! Kuna ma aga maksta ei taha, pidin leppima videoga, kus terve aja vältel vilgub ekraanil suur programmi logo.. jube tüütu, aga igaks juhuks salvetsasin siiski ära.
Proovisin videot kokku panna ka vana hea Movie Makeriga, mis on tõesti lasteaia tasemel programm, aga pole kunagi alt vedanud. Seekord vedas. Et võtnud mu videoklippe omaks. Okei. Jumal temaga.

Praegu saate vaatamiseks selle vilkuva video, sest noh, midagi ju ikka tahak näidata.. Aga ehk oskab keegi soovitada mõnda head tasuta programmi, et järgmised videod tuleksid juba vaatajasõbralikumad?

Alguses oli mul raskusi ka videote arvutisse saamisega, mistõttu on lõpptulemus halb kvaliteet.. Oeh, tundub, et nii palju asju läks puusse, et miks ma üleüldse seda videot jagan?! Aga las ta siis olla seekord nii. Järgmine kord paremini!

Kas oleksite huvitatud, et teeksime veel Elmariga erinevaid paaridele mõeldud väljakutseid, küsimusi või miskit vahvat? Ja siis ma luban, et videod saavad 100x paremad!

Järgmisel päeval:
Kuna eelpoolnimetatud tasulise programmiga video ei laadinud terve päevaga isegi 10 protsenti, hakkasin ma uut lahendust leidma. Lõpuks otsustasin Iphonedes oleva IMovie kasuks. Tegin kõik valmis ning hiljem Elmarile näidates jookseb alguses mõnda aega videoga paralleelselt meie teine jutt.. ei tea miks, sest editimise osas nii pole. Samamoodi lõpus on valmis videos üks küsimus ära jäänud ja tuleb ainult vastus.. kuid appis seda vaadates on kõik korras.. oeh!
AGA SIIN TA ON!
 

Comments

  1. See on niiii armas, kui siiralt Elmar Sind vaatab! Lahedad olete :)

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts