Peiks, palun tee paar pilti!

Ma tean, et väga paljudel tüdrukutel on pildistajateks just nende kutid.. vähemalt nii palju, kui olen blogisid lugenud või erinevaid youtube kanaleid jälginud. Väga mugav ju võtta endale kõige lähedamal olev inimene ja tadaaaa - ilusad pildid olemas.
Mida teha aga siis, kui peiks ei jaga seda pildistamisrmastust üldsegi kohe mitte? Vot, kes teab, öelge mulle ka! :D Vaene Elmar! Selles osas on ta minuga täielik vastand - tema armastab elada hetkes ja nautida neid.. minule aga meeldib kõik hetked jäädvustada. Ma lihtsalt armastan piltide tegemist ja kõike sellega seonduvat. Mäletan nii hästi, kuidas kunagi ALATI enda väikest digikat igal pool kaasas kandsin: sünnipäevadel, üritustel, koolis, õues, väljasõitudel.. Käisime väga tihti sõbrannadega pildistamas ja nii edasi. See armastus pole kunagi jahtunud, aga kahjuks pole ma sellega üldse enam tegelenud.. ainult telefonitsi. Aga iPhone hea kaamera ajab asja täiesti ära.

Paar päeva tagasi aga käisime Elmariga Lohusalus, kus saime tänu tema tutvustele autoga täitsa mere äärde sõita ja seal mõned pildid teha. Elmarist saab asja küll, kui külm ära ei võta.. või kui ta oma pildi-hullule neiule head meelt teha tahab, hihi. Iga korraga aina paremaks.
    Ja nüüd visake pilt peale sellele "piinatud geeniusele" endale. :D

Comments

Popular Posts