Nädalavahetus pildis

Kui ma nüüd täiesti aus olen, siis on vaiksel kõrini sellest, kuidas iga nurga peal on keegi, kes jonnib palavuse ja ilma üle. Miks? Ilmselt mõned nädalad tagasi unistati vaid sellistest ilmasest. Miks vinguda ja hädaldada millegi üle, mille muutmiseks sinul võimalust pole?
Kui on liiga kuum, ole toas, uju, kanna õhukesi riided,  joo jääkülma vett jnejne. See pidev jonnimine on nii tüütu ja negatiivne, eriti teades, et paari nädala pärast hakatakse rääkima kui külm ikka on ja tahaks suve tagasi.. ok! Mina valiksin igatahes sellise imelise sooja ilma eelnevate vihmaste suvede üle.

Nädalavahetus oli igatahes supertore. Olime juba ammu Väinjärve veepidu oodanud ja polnud ammu tervet nädalavahetust maal veetnud. Superlahe värske õhk, sübrad, sünnipäev, bändid ja palju tantsimist.

Näitan teile nädalavahetust seekord hoopis läbi piltide.
Ja palun, armsad inimesed, mõelge, kas on mõtet kogu aeg pahandada selle ilma pärast? Kas see teeb sulle kuidagi tuult või keerab paar kraadi külmemaks? Ei. See tekitab lihtsalt negatiivseid emotsioone ja see on täiesti mõttetu. Võta suvest viimast, sest varsti on see läbi!

Comments

Popular Posts