Kassid läinud - hiirtel pidu ehk sõbrannade nädalavahetus

Noh, teate ju küll seda ütlust, et kui kassid läinud, siis on hiirtel pidu. Kui see ümber tõlkida, siis minu mees-kass veetis oma nädalavahetuse lõunas rallil ja mina hiirena otsustasin veel ühe hiirekese endale külla kutsuda. Ideaalne nädalavahetus sõbrannaga, mida veel siis tahta.

Kogu meie tore nädalavahetus algas reedel umbes viie paiku sellega, et mina läksin Brittale Kitseküla rongijaama rongile vastu.. sest see asub mulle kõige lähemal ja pidasin loogiliseks, et Britta just seal maha tuleb. Lõpuks, mitmed minutid peale rongi saabumiskellaaega helistasime ja üritasime üksteist leida.. kuni saime aru, et Britta sõitis hoopisti Balti Jaama.. mis on Google Mapsi andmetel Kitsekülast 3km eemal (oi, ma arvasin, et palju kaugemal!). Sõitis siis Britta ja jalutasin mina Kristiinesse, et seal kokku saada.. ei saanud, sest rääkisime jälle üksteisest mööda ja ootasime oma 10-15 minutit täiesti erinevates kohtates üksteist, sest mõlemad saime aru, et teine pidi liikuma esimese juurde.:D Aga teate kindlasti ka seda ütlust, et lõpp hea-kõik hea. Nii oligi! Ülitore nädalavahetus algas.

Esimesel õhtul käisime kohe poes, tegime mõnusa õhtusöögi liha ja värske salatiga ning läksime edasi pikemale jalutuskäigule.. jäätist tooma, hihih. See kõlab täpselt nii, et lähed jooksma ja jooksed burksiputkani. Õnneks tegime jäätise valimisel tervislikuma jäätise valiku.. kas see loeb? Loodetavasti.
(Nii palju jäätist varutud sellepärast, et muidu üsna kallis jäätis oli suures soodukas, siis pidi varuma, et mitte peaaegu viit eurot karbi eest välja käia.)


Kuna Sultan on viimasel ajal hakanud öösel kell neli meie voodi all mängima ja meid sellega juba pikemat aega iga öö üles äratanud, siis ma nii väga lootsin, et Britta võidab ta südame ja ma saan lõpuks magada. Saingi. Sultan veetis mõlemad ööd elutoas Britta pea kõrval magades ja vahepeal ta varvastele jahti pidades, hihi. Minu ja Elmari salanipp on ka see, et kumbki peab öösel tulema diivanile magama, sest muidu see kass asu ei anna ja meie magada ei saa. Tavaliselt teen seda mina, sest Elmaril on rasked tööpäevad ja uni palju tähtsam. Tegelt kas see ikka on salanipp? Pigem vist Sultani nipp meid üles saada? Õnneks on tal sellised tuurid hooti ja küll varsti läheb mööda.

Igatahes teisel päeval käisime paaris poes ja jalutasime vanalinnas. Nii ilus on ikka ja muidugi meeletu rahvas. Britta polnud kunagi Balti Jaama turul käinud, niiet ka selle vaatasime üle. Kindel plaan oli üks magus kilo maasikaid koju kaasa osta, aga lõpuks lahkusin ikka kahekilose arbuusiga. Ma isegi ei imesta enam.:D Lõunatasime Boheemis, mida Innu mulle kunagi esimest korda näitas ja nüüd mina Brittale. Nii mõnna oli istuda avatud akna all ja nautida värsket salatit ja marjadega vett, mmm!


Nende kolme päeva jooksul suutsin vist Britta kaardimänguga nii ära väsitada, et vaevalt ta lähiajal tahab potist või hiina sõjast kuulda.Mina aga vastupidi tahaks ainult kaarte mängidagi, kasvõi hommikust õhtuni.. ja Monopoli. Kas keegi tahaks mängida? Ootan teid külla!:D Ma isegi mängisin vahepeal kolm päeva järjest online Monopoli, haha.

Igatahes tegime veel erinevaid asju, nagu näiteks vaatasime ära mitme tunni jagu pulmakleitide saateid ja nautisime ülikuuma ilma. Oli supertore nädalavahetus!

Mida teie nädalavahetusel tegite?
_________________________________________________________________

Hakkasime Elluga nädalake tagasi tegema 30päevast fotoväljakutset, kus igal päeval on uus teema, millest teha pilt. Ainukeseks reegliks panime selle, et peab nägema rohkem vaeva kui lihtsalt nupuvajutus. Mõned lahedad naised on juba väljakutsega liitunud, aga äkki tahad sina ka? Veel jõuad, kolm nädalat on ees. Uuri asja SIIT! 

Comments

Popular Posts