7 PÕHJUST, MIKS MA ELMARIT ARMASTAN


Ma olen näinud väga paljudes blogides postitusi armastuse teemal. Olen juba isegi väga pikalt mõelnud teha postitust Elmari kohta. Sel korral otsustasin selleks teemaks võtta "7 põhjust, miks ma Elmarit armastan."
Kuigi selle postituse kirjutasin ma juba mitu kuud tagasi, pole grammigi miski muutunud. Kõik hea vaid süveneb ja läheb tugevamaks. Täna on ideaalne päev selle siira postituse avaldamiseks - minu armsa Elmari 20. sünnipäev!
Kuna mõlemal on täna tööpäev ja tööd on meil 100km kaugusel teineteisest, oli mul täna talle juba hommikuks mitu üllatust varuks. Näiteks peitsin ühe armsa sünnipäevakaardi peidukasse ja jätsin vihje hommikul telefoni talle.. ja veel lasin toredal kullerikesel Elmarile hommikusöögiks enne tööd viia tema lemmikuim mäkieine!
Aga nüüd asja kallale, palun!

1.TA PANEB MIND TUNDMA TÕELISE PRINTSESSINA!
Ma ei suuda vist kunagi ära imestada, kui palju heatahtlikkust, südamlikkust ja siirust ühe inimese sisse ära mahub. See peab olema igas tema keharakus ja nurgakeses, sest seda on tõesti meeletus koguses. Ta teeb iga päev ja iga hetk kõike selleks, et mul oleks võimalikult hea. See kehtib isegi kõige väiksemate asjade puhul. Alati! Näiteks võin tuua kasvõi selle, kui me oleme poes parasjagu midagi valimas - mina tahan näiteks sidrunimaitselist vett ja Elmar tavalist. Kui oleme mõlemad jõudnud kaks korda öelda, et "ei, võtame ikka selle," siis elmar juba on nõus võtma sidrunimaitselise. "Ma tahan, et sul hea oleks," ütleb ta alati. Isegi selliste pisikeste asjade otsustamisel tahab ta nii, et mina õnnelik oleksin. See on minu arvates lihtsalt ülimalt armas ja näitab nii palju hoolivust. See muidugi ei tähenda seda, et kõik käibki vaid minu pilli järgi ja temal 0 sõnaõigust oleks. Kindlasti mitte!

2. ELMAR ON KAHE JALAGA MAA PEAL!
Vastupidiselt minule. Tema omadus asju reaalsena võtta, reaalse pilgu läbi asju vaadata ja nii mõelda tasakaalustab meie suhet. Kuna mina elan peaga pilvedes ja unistan nii meeletult, olles sealjuures veel ääretult kannatamatu, siis tema omadus olla kahe jalaga maa peal aitab meid väga palju. Kui mina ostaksin esimese suvalise ettejuhtuva kausi, üüriksin mõtlemata üle eelarve oleva korteri, võtaksin koju 10 kassi, siis tänu temale ma seda kõike ei tee. Ta toob mind maa peale, seletab asjad ilusasti ära ja me saame oma võimete piires rahulikult edasi elada.. kuniks ma jälle roosale pilvele hõljun ja vajan oma peiksi suurepärast lennuvõimet, et mulle järgi tulla ja maale tagasi tuua!

3. ELMAR ON PERE INIMENE! 
Meid mõlemaid on õnnistatud suurepäraste ja eeskujuks olevate vanematega, Minu jaoks on nii tähtis, et me väärtustame perekonda sama palju. Kuna meie mõlema vanemad on olnud juba tohutult palju aastaid abielus, näitavad nad meile mõlemale sellega, et see on võimalik! Me mõlemad saame oma perekondadega väga hästi läbi ja näha, kuidas Elmar oma vanemaid ja venna peret armastab ja neist hoolib, rääkides vaid ülivõrretes ja kõike kõige paremat, teeb mind hiiglama õnnelikuks!

4. ELMAR ON TÕELINE SÕBER! 
Elmar on inimene, keda ma iga kell tahaksin parimaks sõbraks. Kuidas mul vedanud on, et minu parim sõber on ühtlasi ka minu kallim, minu elukaaslane! Ta on usaldusväärne ja mõistev. Tal on suurepärane huumorimeel ja suhtlemisoskus. Väga tihti on olnud olukordasid, kus mina annan Elmarile nõu selle pilgu läbi, et tahan Elmarile parimat, aga tema käitub tihti risti-vastupidi. Ta toob alati põhjuseks selle, et ta tahab oma sõpradele parimat. Isegi siis, kui see temale endale just parimat ei tähenda. Ta teeks oma sõprade jaoks kõike ja ma olen selle üle ääretult uhke!

5. ELMAR ON MAAILMA PARIM KALLISTAJA! 
Hihihi, nii on! Juba ammu enne seda, kui me hakkasime koos olema, meeldis mulle teda nähes joosta ta juurde, et kalli saada. Oleks ma vaid siis teadnud, et saan neid kallisid oma elupäevade lõpuni - oeh, milline õnneseen!

6. TA USUB MEISSE SAMA PALJU KUI MINAGI!
Võib olla meid ühendabki tuleviku suhtes suur eeskuju meie peredelt. Me räägime tihti tulevikust. Kuigi mina olen suur unistaja ja võin meid tulevikus kujutada ette kusiganes, siis see, et Elmar ka unistab meist ja meie tulevikust, näitab mulle, et see on tõeline. Oleme tihti mõelnud, kuhu me kunagi maja tahame osta ja millal. Mitut last me tahaksime ja mis nende nimed oleksid. Kindel plaan on võtta Elmari lemmikkoer bokser, hihi. Ma olen nii ärevil ja põnevil kogu selle aja ees, mis meil veel ees on!

7. MU PEREKOND ARMASTAB KA ELMARIT! 
Minu jaoks on alati olnud tähtis, et minu vanemad ja perekond minu kaaslasesse hästi suhtuks ja ta omaks võtaksid. Minu emps kohtas teda esimest korda, kui käisime päevakeskusega ekskursioonil ja Elmari kaasa kutsusin. Tegelikult ütlesin empsile, et kutsun ühe sõbra kaasa. Ma ei julenud mainida, et see on kutt või keegi, kes mulle väga meeldib. Aga empsiga klappisid nad juba siis väga hästi.
Mul ei lähe kunagi meelest minu Türi vanaema sõnad, kui ühel korral talle helistasin. "Elmar on sul tõeline kullatükk, hoia teda!" Samamoodi korrutab teine vanaema kogu aeg Elmarit nähes, et ta on nii hea ja siiras, nagu tõeline pereinimene.
Võin täiesti kindlalt öelda ka seda, et minu vanemad on minu valikuga väga rahul ja saavad Elmariga väga-väga hästi läbi.


JA
TUHANDEID
NUMBREID
VEEL
...

Comments

Popular Posts