4. DETSEMBER


Kui minu maailma lemmikuim aeg aastas on mai, siis järjekorras teine on kindlasti detsember. Nagu ma ilmselt igal aastal blogisse kirjutanud olen, siis ka sel aastal ma ei suuda kuidagi ära oodata, et aeg rutem liiguks ja detsembri keskpaik juba kätte jõuaks.

Mõned nädalad tagasi täitus meil Elmariga koos juba kaks imetoredat aastat ja sellel reedel on Elmaril sünnipäev. Mõtlesime kingitustest loobuda ja nädalavahetuseks SPAsse sõita. Valituks osutus Rakvere SPA, kuna see on asukoha poolest kõige mugavam. Mõlemal ju reedel tööpäev ja kuskile kaugele siis sõita enam ei jõuaks. Uuel nädalal blogin kindlasti uuesti ja muljetan, mida kõike toredat me ette võtsime ja ära tegime.
 Meie armas suslikupoiss on vahepeal saanud juba 6-kuuseks, järgmine nädal juba 7 kuud! Ta on tõeline suslik, ma ütlen! Täna näiteks mängis hambaorkidega, ajades 100 hambaorki põrandale laiali, nendega ühes mu lemmikuima lillevaasi. Mingi ime läbi suutis ta pika pulga otsas oleva kühvli ka täiesti pooleks teha. Kuidas? Vot, ma ei oskagi öelda. Aga muidu on ta sama kaisukas nagu alguses. Öösel magab meie kõrval voodis, ronib sülle, nurrub ja on kõikse nunnukam kiisupall maailmas! 
Sel aastal mõtlesid meie pere päkapikud, et toovad kõigile ühe suure ja nämma adendikalendri ning pääsevad sellega igaöisest külaskäigust. Sobib! Isegi pätukesele on erinevate lihadega maiustused igaks päevaks. Oleme vist tõesti head lapsed olnud. 
 Eelmises postituses rääkisin väga mitmest huvitavast ideest, kuidas ja mida ise valmistada, et jõulukingitus oleks eriti siiras ja tuleks südamest. Nii tegime me näiteks kuuendikega inimese tunnis ka jõulukingitusi oma klassikaaslasetele. Noo tore oli näha, kuidas kõik olid nii põnevil. olid kodus väga hästi valmistunud ja siis lõpuks oma paberite ja purgikestega kohale tulnud. 

Tegin ka ühele enda sõbrannadest sellise armsa purgikese paarisaja sildikesega. Juba ootan, et see talle üle anda. Praegu jääb aga see armas inimene veel saladuseks, hihi! 


    Minu üheks suureks armastuseks viimase 2+ kuu jooksul on olnud Erik Orgu banaanipannkoogid. Igal võimalikul hommikul tahaks ma neid küpsetada ja kaunistada. Need on ülimaitsvad ja ülitervislikud pealekauba. Mu issi kiitis taevani ja vanaema helistas ka eile, et üle küsida, mis sinna sisse siis õigupoolest lähebki. 
Kui juba jutt Erik Orgu kavadele läks, siis ütlen mõne sõna siia juurde ka veel. Nimelt peale pikka suve vaatasin ma ühel septembrikuu päeval peeglisse ja vihkasin, mis mulle sealt vastu vaatas. Olin terve suve valimata õginud ja siis seisis seal peeglis karm reaalsus. Väga kole kah veel! Sain aru, et midagi peab K O H E ette võtma. Võtsingi. Esiteks võtsin kätte oma armsa punase arvuti, googeldasin toitumiskavasid, võtsin Orgu tasuta 5 päeva proovika ja armusin kohe! Nüüdseks oleks kasutanud kava natuke üle kahe kuu ja saavutanud enda jaoks väga märkimisväärse saavutuse, nimelt natukene rohkem kui-10kg! Orgu kava on üks parimaid asju, mis minuga juhtunud on. Saan süüa super häid toite ja samal ajal tunda end imehästi. 
Üks tõuge, mis mind vaimselt väga palju teekonnal on kaasa aidanud, on nimelt see, et ma olen inimeseõpetuse õpetaja. Ma räägin õpilastele tunnist tundi sellest, kuidas peab tervislikult toituma ja mis sellega kaasneb.Riskidest. Kuidas ma sealjuures saaksin ise olla ülekaaluline? NOPE! See oleks nii irooniline ja täiesti vale. Tahan olla oma õpilastele eeskujuks ja neid motiveerida ja näidata, et kõik on võimalik! 


Kindlasti on tulevikus plaanis jagada seda kogemust teiega ka sellele pühendatud postituses ja siis juba piltide ja konkreetsema jutuna. 

 Käisime armsate sõbrannadega ühel ilusal nädalavahetusel Rootsis. See oli täpselt see, mida vaja oli - nautida oma armsate inimeste seltskonda sel kiirel ajal! 
 Ma olen Youtubest vaadanud nii paljusid "jelly beans challenge" videosid ja mõelnud, et tahaks ka proovida! Nimelt on selles kummikommide pakis erinevat värvi kommid ja igal värvil kaks maitset - hea ja halb. Näiteks helekollased olid kas popcorni või mädamuna maitsega, rohelised laimi või okse maitsega. Lõpuks eile leidsime Elmariga need kommid Selverist 3.99 € eest ja mõtlesime proovida. Mõlemad olime nii ärevil ja samas üldse ei julenud. Lõpuks alustasime.... ja enamus kommid lõpetasid prügikastis. See oli palju hullem, kui ma loota või oodata olin julgenud! Huuuuuhh! Mädamuna, okse, muru.. isegi hambapasta oli väga paha maitsega. :D Me ei suutnudki lõpuni mängida vaid jätsime üle poole paki alles uutele mängjatele, kes iganes need siis ka ei oleks! :D 

Comments

Popular Posts