16. MAI


Tere kõigile! Alustan oma postitust oma sõnade söömisega - ütlesin küll, et enne oma sünnipäeva uut postitust ei tule - aga tuli!

Mulle tundub, et see postitus tuled rõõmu ja head tuju kiirgav, kuna just seda ma praegu tunnen! Iga ilus ilm paneb juba hommikul ärgates silmad särama, samuti see, et ma ei pea enam hommikuti jälle kooli minema.. ainult mõneks eksamiks veel. Samamoodi on mul töölt kaks nädalat puhkust, mis praegusel ajal on tõesti ideaalne!

Umbes poolteist nädalat tagasi realiseerisin enda Facebookist võidetud võidu - lasin endale paigaldada kunstripsmed. Ma olen alati tahtnud neid proovida, aga siiani pole julenud. Nüüd olen ma saanud nendega natuke aega olla, harjuda ja jõudnud otsusele, et need siiski minu jaoks ei ole. Mulle meeldib magada nii, kuidas ise soovin, mitte hoida end eeskujulikult, et ripsmed patja ei sukelduks. Igapäevaselt on muidugi mugav, aga samas see vabadus ja loomulikud ripsmed tunduvad minu jaoks sada korda paremad!

Eile külastasin ka T&M Ilusalongis imearmsat juuksur Anna-Liina Tiitma'd. Tean teda juba üsna ammusest ajast blogi kaudu, kuid otseselt suhelnud me pole kunagi. Nüüd aga, kui ta on lõpetanud Eesti Esimeses Kosmeetikakoolis juuksuri eriala, on tema Instagrami (SIIN!) aeg-ajalt tulnud ülimalt tuusasi pilte tema töödest. Kui ma nägin ühte nendest, kus Anna oli oma kliendi juuksed teinud ülimalt ilusaks blondiks, kirjutasin ma talle kohe ja panin endale ka aja kirja! Nüüd ma siin siis eputan ja harjun ka enda blondiks triibutatud kiharatega! Ja ausalt, armsad lugejad, kui te vähegi soovite enda juustega midagi teha lasta ja otsite juuksurit, siis Annat ma küll soovitan! Kogu ilusalongis veedetud aja polnud kordagi piinlikku ja vaikset hetke, sest ta on lihtsalt nii sõbralik, tore ja armas inimene! Mina olen väga rahul!

Sellel aastal veetsin ma emadepäeva täielikult hommikust õhtuni lennujaamas, saates inimesi Moskvasse, Kiievisse, Londonisse, Varna ja Istanbuli. Kuna Elmar siiski sai maale minna, käisime hommikul ruttu Viru Turul ja ostsime emadele kaunid lillekimbud. Järgmisel päeval aga tõttasime taas maale, et saaksin siiski oma empsi ka ise kallistada ja kingituse üle anda. Ostsin empsile Pühajärve SPA paketi, et nad saaksid issiga imeilusa looduse keskel natukene puhata. Kuna mu vanemad on mulle nii palju pakkunud ja andnud, tahan nüüd midagi neile tagasi anda ja kinkida neile kahele ilusat koosveedetud aega! Olen nii õnnelik, et mul on selline perekond! (Ja mis saaks veel parem olla, kui issi teeb üllatuseks ka ühte tütre lemmiktoitudest, kui tütar koju läheb?!)

Järjekordne ilus päev oli täna! Ühel mu parimatest sõbrannadest on täna sünnipäev. Kuigi suurem tähistamine toimub nädalavahetusel, otsustasime siiski ka täna midagi vahvat teha. Nii otsustasime minna loomaaeda, kuna ilm on nii päikeseline ja see on alati koht, kus vähemalt korra aastas käia tahaks. Siiani ma seda ka teinud olen! Sünnipäevalaps haaras hommikul turult kaasa arbuusi, maasikaid ja mustikaid; poest Gustavi koogikesi. Mina ostsin aga eile valmis 10 pisikest maiustust; šokolaade, pulgakomme, nätse jm. Iga natukese aja tagant soovisin talle jälle õnne ja andsin talle jälle uue magusa üllatuse. Mulle meeldib inimeste nägudel see siiras naeratus!

Et jätta teid natuke ootama ka minu järgmisi postitusi, siis ütlen, et tegelen praegu millegi kallal, mille üle ma j u b a ülimalt uhke olen! Kuna minu tähemärk soosib vägagi seda, et ma ei suuda kaua ühe asjaga tegeleda, siis vaid pöidlad pihku, et praegu kindlat meelt jätkuks ja juba suve jooksul saan teha sellest eraldi postituse! Ma juba ootan seda!

Ma loodan, et kõik võtavad tänasest ja igast järgnevast ilusast ilmast kõike ja naudivad enda lemmikinimeste seltskonda!Comments

Popular Posts