18. APRILL - Blogiabi (+muud ka!)


Tänane sissekanne on natuke teistsugune. Nimelt käisin täna viimast päeva praktika raames Laagri Koolis, kus viisin läbi klassivälise töö raames ühe tunnikese, kus rääkisin blogidest - kes, mis, kus, miks, ja kas?! Kui kõik jutt oli räägitud ja küsimused vastatud, palusin 5. klassi tüdrukutel minu blogisse ühe väikese sissekande kirjutada. Et nad järjele saaksid, aitas sissejuhatuse kirjutada klassijuhataja Kaur. Teine lõik valmis arutledes õpetajate teemal - mida teeb hea õpetaja ja kuidas neile minu tund meeldis. Tänase postituse pealkirja valisid tüdrukud, laul valiti koos klassijuhataga (pidi ideaalselt kirjeldama seda, kuidas klassijuhataja tundi alustab: "Kuuula-kuuula-kuuuuuuuuuuuula!" Väga hea mõte, mis?! :D
Lõpetuseks andsin neiudele oma telefoni, et nad teeksid mõned pildid ka, mis seda postitust võiks ilustada. Pildid on ju postituse kohustuslik osa, vähemalt minu blogis..:D

Tere! Me istume siin oma koduklassis, pärast tunde. Mul on kõht natukene tühi aga minu sõbranna peab veel trenni minema. Oleme täna terve päeva pidanud tundide asemel näidendiproovides osalema. Mul on mõnikord oma klassijuhatajast kahju, kuna ta peab alati meie klassi poiste ja tüdrukute tähelepanu saamiseks nagu Oti moodi olema. Sellest ka selline lauluvalik. 

 Hea õpetaja küsib lastelt küsimusi ja käib õues. Hea õpetja annab lastele kommi kui lapsed on tublid või teevad õpetajale üllatusi. Kui meie klass on teinud mõnele õpetajale üllatusi, siis me oleme saanud kommi või varem tunnist ära. Mule meeldis see tund kuna me saime palju uut teada ja õpetaja oli tore. 

 Maria Helena (11) ja Gertu (12)


Esimene (vaatlus)praktika ongi nüüd täiesti läbi. Tuleb täita veel viimased ülesanded selle kohta ja kõik! Kooli on veel ka jäänud vaid natuke alla nelja nädala, mõned eksamid ja saab suve nautima minna (loe: suurendada tööl koormust ja kooli asemel lihtsalt tööl käia, hihi.:D)! 
Ja juba varsti on MAI! Minu kõige lemmikum kuu aastas! Ma vist kirjutan igal kevadel blogisse mitu korda sellest, kuidas ma jumaldan ja ootan rohelist loodust ja lillekesi ja aina soojemaid ilmasi. Ka sel korral pole midagi muutunud. 

... ja nagu aeg on näidanud, siis postitused ilmuvad umbes korra kuus. Tundub, et järgmises postituses räägin juba enda 21. sünnipäevast ja veel näiteks ühest võidust, mille facebookis jagamine mulle loosis. Ja kui asjad lähevad ootuspäraselt, siis on veel nii mõnigi tore jutuke teile rääkida! Elame-näeme-loodame ja täidame oma unistusi, eksole! 

    1- Vaheajal käis vend meil linnas külas. Jõudsime nende paari päevaga käia nii mitmetes kohtades - Viimsi H2O veekeskuses, kinos, väljas söömas ja larergamesil! Viimases mina küll kaasa ei löönud, aga kuttidel on lõbu laialt küll!  3- Nii harjumatu on alati olla Elmariga mitu päeva eraldi kohtades. Sel nädalavahetusel nii oligi. Kui pühapäeval terveks päevaks tööle läksin, jätsin Elmarile väikese üllatuse lauale, hihi!Comments

Popular Posts