2. NOVEMBER

Täna on olnud ideaalne päev! Kuna mul kooli kolmapäeviti ei ole, siis oleks saanud magada kasvõi lõunani! Kuna aga Elmps juba enne 8 kooli läks, siis ega ma rohkem magama ei jäänudki. Panin aga trennikoti kokku ja läksin trenni. Õues oli täiesti ideaalne! Nii ilus lumi ja kõik on valge. Vau! Hiljem koju tulles hüppasin paarist poest läbi ja tulin koju. Armastan selliseid päevi, kus saab lihtsalt sooja teki sees olla ja telekast lemmikasju vaadata. Nii ma siis mõnnasingi pool päeva. Ideaalne vaba päev!

Ma olen nii ootusärevuses nädalavahetuse pärast. Kuna viimane nädalavahetus, mil ma tööl ei ole olnud, oli 13-14 august, siis peale 10 nädalat on just see nädal nädalavahetus vaba! Woho! Kuna tööjuures tegime septembris rekordmüügi, on etevõtte poolt meile kingituseks gabaree-show + õhtusöök Merineitsi restoranis. Minu viimane restorani-kogemus oli Tenerifel 9 aastat tagasi. Sellest ma suurt midagi ei mäleta muidugi. Tuleb kindlasti meeldiv õhtu kogu töökollektiiviga.
Sellel nädalavahetusel toimub minu jaoks veel midagi väga lahedat. Sellest täpsemalt aga täpselt kahe nädala pärast, 16. novembril. Jääge ootama!

Ja hei, varsti on jõulud! Esimese advendini on 25 päeva. JESS! 


    2- Käisime Elmpsiga kaks kuud tagasi tivolis. Kaks vana lemmikut atraktsiooni oli kohal ja mina niii õnnelik!  3- Eelmise nädala alguses sain 4 päeva maal veeta, missugune õnn! Tahaks selle Matšopalli linna kaasa võtta heameelega..  4- Trenni, trenni! 
    1- Hommikud maal, mmmmm, nii mõnusad!   2- Olen üritanud pidada kalender-päevikut, et kõik oleks tehtud ja midagi ei ununeks.. raskem kui ma arvasin..  3- Käisime empsiga Boheemis lõunatamas. Soovitan seda kohta. Käisin esimest korda seal aastaid tagasi oma onupojaga ja siiani on see sama mõnna ja hubane..  4- Istusime kohvikus täpselt akna all ja nii armas detail rippus akna ees. 
    1- Käisime Katriniga Ilumessil. See oli minu esimene kord ja vau - väga tuus ja nii head pakkumised! Ei olnud varem sellest midagi oodata ja nii palju ei oodanudki. Kindlasti järgmisel aastal jälle.   2- Ühel pärastlõunal pakkusin Elmpsile välja Kadrioru parki mineku. Ilm oli nii päikeseline ja kuldne, et park oli tõliselt i-me-i-lus!  3- Elmpsi koer on kindlalt mu südame võitnud. Nii armas nunnupall lihtsalt, et oeh! Väike tähelepanu sooviv nunnukene. Sekund enne pilti vaatas mulle ona armsate silmadega otsa ja nurus pai. (mitut armsat sõna kasutab loomaarmastaja koerast rääkides...:D)   4- Tegin peiksile süüa. 
    2- Nägime poes ükspäev seda lahedat koogikatet, mis ikka alati Tordibossi ja igast koogikeste saadetes igale poole pannakse. Mõtlesime proovida, kuna kumbki polnud seda kunagi katsetanud ja Elmpsi emal oli sünna kah. Oeh, see vist on mõeldud ikka neile, kes midagi sellega teha oskavad. :D  3- Nii tore kingitus kaasa ühe väikse riideostuga.  4- TIVOLII
   1- Tulevane eesti keele õpetaja oma orograafi vihikuga.  2- Ilumess!  4- Käisime eile lihtsalt igal pool sõitmas. Tiirutasime mööda linna pea 4 tundi ja käisime erinevates kohtades. Nii mõnna vaheldus. 

   1- See aasta pole mul vaja olnud õhtuti kuskil käia, mistõttu ma polnudki veel pimedas õues käinud. Peale seda esimest korda tormasin kohe helkurit ostma.  2- Kadrioru-selfie  3-  Eilne trenni-trenni pilt! 

Comments

Popular Posts