27. AUGUST - pildid räägivad!

 
   1- Augusti alguses sai meie suguvõsa jälle natuke suuremaks ühe pisikese printsessi Arabella näol. See neiu on nüüd minu viies täditütar! Ja pean ikka mainima ka, et nime sai pisike nii, et ühel ööl nägin unes, et mu tädi sai beebitüdruku ja nimeks pandi Arabella. Järgmisel päeval kuulsingi, et tädi ootab last ja sellest päevast peale juba kutsumegi teda Arabella nime järgi.   2- Käisime peiksiga ühel Räägu datel öösel.  3- Mida ilusam seda parem!! 
    1- Kui peiks käib mitu päeva poest küpsisetorti otsimas, aga midagi head ei leia. Ostsin ühe pakki küpsiseid ja auto-kummikomme ja tegin talle väikese üllatuse!   2- Pesa!   3- Mõtlesin,et pudel on ilus, ju on jook ka hea. Nope...
    1- Kui lendate, siis astuge Take Off 1 kohvikust ka läbi!  2- Viisime beebiArabellale pallikese ja emmele lille.  3- vovoovvovovovvvv!
1- Mina-taeva-pildistaja. :D  2- Janeli 19. sünnipäev.  3- Mul on absoluutselt heelium-õhupallide sõltuvus. Kingil kõigile igal võimalusel.. nii armsad lihtsalt. Selle südamekese viisin Janelile. 
    1- Peiksiga sai 9 kuud täis.  
    1- Tulime ükspäev maalt ja hüppasime Jägala Joalt ka läbi.   2- Kui tööl mõnel varahommikul taha kohvikusse tööle sattuda, võib juhtuda, et saad ülimalt ilusa päikesetõusu osaliseks.  
    1- Tööjuures on meil maailma parim Napoleoni kook ja täna otsustasime Manniga patustada ja endale ühe osta. Hommikusöök missugune!   2- Mari-Liis ja Jürmo käisid ühel õhtul meil soolaleival!   3- Tegin täna tatart ja suitsukana kastet.NJAMMI!! 
   1- Dressilebo   2- Käisime Janeliga linnas talle uude kodukesse asju ostmas ja põikasime tühjade kõhtude leevendamiseks Da Vincist ka läbi. Njammi!   3- Näomaskikesed

Comments

Popular Posts