Pildid: detsembri esimene pool


Täna, kui ma oma vanemate megatuusa kingitust pakkisin, tuli mulle mingi kahtlane jõuluärevus sisse, ja nüüd, mitu tundi hiljem, on see ikka alles. See on nii kahtlane, et ma ei oska kuidagi olla ega midagi teha.:D Võib olla on selles süüdi see, et täna oli põhimõtteliselt viimane koolipäev sel aastal. Võib olla hoopis homne jõuluball?! Või siis hoopiski see, et ma ei jõua ära oodata oma vanemate nägu, kui nad selle rahuldavalt (loe: ma üritasin kõigest väest) pakitud karbikese avavad. Kindlasti annan teilegi peale jõule teada. 
Päris huvitav oleks näha empsi ja issi nägu isegi praegu, kui nad neid eelmisi lauseid siit blogist 
loevad..:D
Nüüd igatahes otsustasin teile vaatamiseks panna poole kuu jooksul instagrami ilmunud pildid, kuna jõuludest ilmselt tuleb ka palju pilte, et nendele kohe eraldi postitus pühendada. Mul on järsult ilmunud ka mingi kahtlaselt suur soov kogu aeg blogida.. ja siis nutan head kaamerat taga ja ei saagi häid pilte teieni tuua.:(  
 1. ja 3 - Ühel päeval, kui harjutasime klassiga jõuluvanaetteastet, tuli tahtmine paar pilti teha. Käskisin Meelil endaga korra ukse taha tulla ja paar klõpsu teha.:D   2- Janeliga jalutasime ükskord talvevõlumaal! IMELINE! 
 1- Tegime empsi, tema sõbranna ja Janeliga 90le inimesele jõulupeoks küpsisetordi.. see tuli nii maitsev!  2- Samal peol pidime lumememeega ka poseerima..  3- See pilt on esimesel detsembril tehtud ja sel päeval ummistus ilusatest looduspiltidest kogu instagram, kuna meil paistis päike nii ilusalt puudele, et peaaegu kõik pidid sellest pildi lisama.. nagu midagi!:D 
 1- Käisime paar päeva tagasi perega vanaemal ja vanaisal ja nende üliarmsal kiisul külas, keda te kindlasti ka varem olete näinud mu piltidel.:P  3- Tellisin Inglismaalt kleidi ja ülituusad papukesed, ay! 
2- Käisime Janeliga sellel samal ilusal päeval väljas, milles ülevalgi pilt oli, ja nii ilus lihtsalt noo..  3- Käisime nädalavahetusel jõulupakikesi tegemas nagu päris päkapikud. 

Comments

Popular Posts