Jõuluball 2014

Eilne ball oli midagi väga ootamatut, teistsugust, kuid ühtegi halba sõna mul küll öelda pole. Tavaliste pidulike peotantsude asemel sai enamus õhtust tantsida disko muusika järgi, ja üllatuskülalised olid ka väga originaalsed ja etteaimamatud. 
Playboxi võistlus läks oodatust veel paremini, kuna saime klassiga esimese kohe. Peale meie klounitantsu olid emotsioonid nii kõrged ja noh, väga-väga lahe lihtsalt.:D Pluss saime väga tuusad klouniparukad ka Koerust, mis andis kindlasti väga-väga suure efekti juurde. 
 Lisaks see, kui laulsime jõuluvanale Oti "Jäädagi nii" koos kitarri, klaveri ja djembega, saime suure koti kingitustega. Paar nädalat tagasi võtsime loosi, kes kellele kingitusi teeb. Sain Mari-Liisi nime... ning see hetk, kui ta oma kingituse oli avanud ja läbi uurinud, kargas ta mulle pisarsilmis kaela ja kallistas-tänas mitu minutit.. ohaw, see oli vägaväga armas.:P

Kahjuks blogger ei tee minuga üldse koostööd ja ei näita videot blogis, kuigi ma oled seda üritanud juba umbes 20 korda siia lisada.. aga igastahes saate sellele pilgu peale visata SIIN! 
Idee ja kõik on s e l l e video järgi! 


Comments

Popular Posts