Väike ekskursiooni-jutt ja pildid telefonist.

Käisime eile majanduse tunni raames  Tallinna Vanglas ekskursioonil. Kui ma muidu polnud tegelikult vanglate osas filmidest kaugemale mõelnud, siis eile küll reaalsus lõi mind millegagi nii kõvasti. Kui me olime turvakontrolli kõik läbinud ja hakkasime minema sinna majja, kus vangla direkor meid vastu võttis, möödusime kahest kõrgest vangimajast. Alguses nagu polnudki midagi, aga kui järsku kuskilt tuli ülikõva möirgav ja agressiivne "ANDKE LEIBA" hääl, vot sel hetkel ma olin valmis otsa ringi pöörama ja koju tagasi minema... Ja kui möödusime kuskilt suurest väravast, kus kinnipeetavad meid kambakesi jõllitasid ja igasugu hääli tegid, varjusin ma kohe teiste taha, hoidsin pilku maas ja lihtsalt soovisin sealt ruttu ära saada, siis umbes minuti pärast olime me nendega samal territooriumil... ja mitte enam aia või millega iganes eraldatud. V ä g a kõhe! Väga. 
Kui natuke alla tunni kuskil koosolekuruumis direktori ettekannet ja juttu kuulasime, oli selleks ajaks kuidagi hirm kadunud.. ja kohe, kui üks naine meid üle võttis ja hakkas erinevaid asju näitama, oli see hirm tagasi. Lõpuks käisimegi kinnipeetavatega samas majas.. samas koridoris, sentimeetrite kaugusel vaid.. 
Igastahes poleks ma kunagi arvanud, et selline asi võib minus selliseid emotsioone ja hirme tekitada. Kui direktor rääkis vanglaametnikuks õppimisest ja kõigist nendest plusspooltest, tundus see lihtsalt üliüli lahe.. samas ma vist ei suudaks kunagi vanglas (valvurina) töötada. Aga eks inimene harjub kõigega.. vist?! 

Panen nüüd siia oktoobri instagrami pildid ja mõned pildid, mis telefoni peaaegu aasta jooksul kogunenud on.

 1- Kui Gretega ühel õhtusel poetiirul käisime.  2- Esimene (ja ainuke) sushi-kogemus   3- Kui Janeli sai 17aastaseks, tegime Brittaga talle kingituseks suure riiuli-seina koos nende asjadega, mida ta kõige rohkem armastab + mõni asi naljaga pooleks ka ikka.:D   3- Sinnami-selfi enne suurt laululahingut.:D 
 1- Simmaniõhtul Mariega autokesi avastamas.   2- Jalutuskäik!   3- Need õnnelikud hetked, kui saan Caesari salatit.   4- Imearmas Rianna! 
 1- "Ootan Janelit tema koridoris"  2- Laulupeo proovis pliksidega.  3- Samade tšikkidega klassiõe sünnipäeval.   4- Kevadel viimased koolipäevad ay ja OOTD
 1- Fan!   2- Tahtsime Janeliga suurt pildistamist teha... tuli välja nagu ikka.:D   3- Mu tädi teeb parimaid torte üldse, ausalt!   4- Viimase esimese koolipäeva ootd detailid. 
 1- Käisime Karega pildistamas.   2- Must love my cat!   3- !!! 
 Eelmine reede viis issi mu õhtus rongile, mis oli üsna spontaanne otsus. Nautisin pimedas linnatulesid (tõepoolest armastan sellist vaatepilti) ja sõin oma lemmikut Caesari salatit. 
1- Proovisin elus esimest korda müslit jogurtiga - nom!   2- Enne-pidu-snap   3- Pildistamine kaamera tagant. 

Comments

  1. muidugi vangid karjuvad ja jõllitavad. ning nad teevad seda sellepärast, et sa ise vahid neid nagu loomi loomaaias. mis tunne sul oleks, kui sa oleksid kuskil kinni ja inimesed käivad seal ekskursioonil ?

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts