Pulmad: Karmen + Lauri

Mäletan nii hästi, et kui kunagi tulid kellegagi jutuks pulmad, siis kõik olid kellegi pulmas käinud ja mina olin ainuke, kes polnud. Ütlesin siis alati, et "tegelikult olen.. ma olin emme kõhus, kui nad issiga abiellusid!" Aga jah, ilmselgelt see ei loe.:D Mõned aastat tagasi sain käia elus esimest korda pulmas - oma tädi pulmas. Kõik oli väga ilus, nagu peabki olema. Tädi nägi väha ilus välja ja pulmatort on mul ka nii hästi meeles - nagu filmist! Aga kuna ma olin külaline, siis sain osa ainult registreerimisest ja pulmapoest. Nö telgitaguseid ma ikka ei näinud. 
Märtsis sain kirja Karmenilt, kes küsis, kas ma oleksin nõus tema pulmas pildistama. Muidugi ma olin kohe nõus! Sel ajal aga tundus terve igavik pulmadeni, tervelt pool aastat. See aga jõudis ikka väga kiiresti kohale ja reedel oligi mul au veeta 12 tundi koos Karmeni ja Lauriga, pildistada üles kõik alates Karmeni meigi tegemisest kuni tordi lahtilõikamiseni pulmapeol. Väga lahe ja täiesti uus kogemus minu jaoks! 

Ilmselt ei ole praegune postitus viimane nende pulma piltidega, aga alustuseks äitan teile ühte valikut must-valgete piltidena. 

Comments

Popular Posts